Home » sex hikaye » Seks Hikaye-Bardaki Kızı Kafası Güzel Olunca Eve Kaldırdım

Seks Hikaye-Bardaki Kızı Kafası Güzel Olunca Eve Kaldırdım

Seks hikaye Sürekli eğlenmeyi ve eğlence ortamını seven bir erkek olarak kendimi iyi hissettiğim yerlerde takılmayı ve kendime zaman ayırmayı çok severim. Bunun için de devamlı kendimi iyi hissettiğim yer olan bir bar var oraya gitmeyi tercih ederim. Artık sürekli orada takıldığımdan dolayı, orada çalışan güvenlikler, garsonlar benden zarar gelmeyeceğini de gördüklerinden dolayı bana hiç sorun çıkarmazlar. Bir noktadan sonra onlarla da arkadaş olduk ve hatta arada onlarla falan da takılmaya başladık. Bir gün yine tek başıma iş çıkışı bu bara gittim ve iki bira içeyim de eve öyle gideyim dedim. Tam da aklımı karıştırabilecek bir güzellikle karşı karşıya kalmıştım. Barın barmen kısmında oturan tek başına bir kadın gördüm. Ağlıyordu ve onun bu durumuna aşırı derecede üzülmüştüm.
İçimden geçirdim hatta sonumuz inşallah sexs hikayelerindeki gibi olmaz falan dedim ve gülümsedim kendi kendime. Benim eğlenmeye geldiğim yere kafa dağıtmaya gelmiş ve ağlamaklı olan bu kadına nasılsınız diye sordum. O da biraz üzgünüm inanın moralim çok bozuk ve konuşmak istemiyorum dedi. Ben de peki dedim ve önüme dönüp içmeye devam ettim. O bana böyle davranınca haliyle benim de moralim bozulmuştu ve bozuntuya vermemiştim.

Gizli Seks Hilayesi

Ertesi gün ben tekrar hem bir şeyler yiyeyim hem de bira içeyim diye aynı bara gittim ve aynı kadının yine orada olduğunu gördüm. Kadın yine ağlamaklıydı ve bu sefer nasılsın demek de içimden gelmedi açıkçası. Çünkü beni terslediğini düşünmüştüm ve ona nasılsın deyince aynı tepkiyi verip vermeyeceğini bilmiyordum. Ama durumunun ne olduğunu ve başına neler geldiğini de çok merak ediyordum. Asında kadına bunları sorma sebebim tamamen onu yatağa atma isteğim olmasıydı. Çünkü külotlu çorap ve mini etek giymişti. Ben de fetiş seven birisi olarak onu bar koltuğunda böyle görünce içimdeki duygular bir anda ortaya çıkıverdi haliyle.
Neyse ben tekrar ona yürümek adına bugün nasılsın diye sordum. Kafasının kaldırdı ve teşekkür ederim bugün daha iyiyim aslında dedi. Ben de sevindim dedim. Dün de ağlıyordunuz ve sizi öyle görünce üzüldüğüm için neyiniz var diye sormuştum diye ekledim ve bu arada tanışmaya bağlıyordum konuşmayı. Merhabalar ben Metin diye ekledim. Ben de Melisa dedi ve konuşmaya başladık. Kadının yakın arkadaşı intihar etmiş ve buna üzülmeye başlamış. Anlatıyor ve bir taraftan da muhabbeti koyulaştırıyordu. Numaralarımızı aldık ve yarın da aynı bara gitme kararı aldık.

Tekiladan Sonra Niyetler Değişti

Biz ertesi gün de aynı mekanda buluştuk. Bu sefer kadının yüzü gülüyordu çünkü arkadaşının kurtulduğu haberini almıştı. Aslında buluşmamız tam bir kutlama havasına girmişti ve kızın modu da çok değişmişti. Tecavüz sexs hikayelerindeki olayların aynısı yaşanıyordu neredeyse. O zaman bunu kutlayalım dedim ve tekila ısmarladım. İkinci tekilaları o ısmarladı ve artık gerçekten sarhoş olmaya doğru gidiyorduk. Ben çekimser olduğumdan dolayı, onu eve davet etsem mi etmesem mi bilemedim. Ben tam olarak bunu düşünürken Melisa hadi bana gidelim dedi. Ben şaşkınlığımı gizleyemesem de olur gidelim dedim ve bardan kalktık onun evine doğru gitmeye başladık.
Melisa’nın evi gerçekten aşırı güzeldi. Ben hayatımda onun yaşadığı yer kadar güzel bir eve girmemiştim bile.

Gerçek Seks Hikayesi

İşte tam da bu sebepten dolayı onu tavlamak benim için daha önemli bir durum haline gelmişti. Kafası da güzel olunca ben rahat bir şeyler giyeyim diye odasına gitti. Bu sırada ben de salonda masanın üzerinde viski olduğunu gördüm ve viski içelim mi diye sordum. O da olur dedi. Melisa bildiğin külotlu çorabıyla çıkmış gelmiş. Rahat escort seks hikayesi bir şey giymiş yani aslında. Neyse bacaklarını da koltuğa çıkardı ve gözlerimin içine bakarak beni arzuluyor musun dedi. Ben de tabii ki arzuluyorum çok güzel bir kadınsın dedim. O zaman haydi başla külotlu çorabımı parçalamaya dedi. Fetiş manyağı bir adam olduğumu anlamıştı ve sanırım bu olay onun da hoşuna gidiyordu. Başladım kadının çorabını parçalamaya. Ayaklarını aldım ağzıma ve deli gibi emiyordum. Bundan baya bir zevk aldı ve kudurdu. Sonra ayaklarıyla penisimi oynamaya başladı ve beni boşalttı.

Bir yanıt yazın